Yeni Haberler
recent

Öğrenci Karne Görüşleri

Öğrenci Karne Görüşleri


Öğrenci Karne Görüşleri

Çok başarılı bir dönem geçirdin. Seni özellikle matematik dersinde çok başarılı buldum. Birinci dönem yaptıklarını ikinci dönem de devam ettirirsen çok başarılı bir yıl geçireceğinin şimdiden söyleyebilirim (Sınıf düzenini bozma hariç). Başarının devamı diliyorum.

Yeterince çalışmıyorsun. Derslere evde hazırlanmıyor, okulda öğrendiklerini evde gözden geçirmiyor ve  ve az kitap okuyorsun.Başarılı olmak istiyorsan bunların tam tersini yapmalı ve dersi çok iyi dinlemelisin.

Çok çalışmalı ve bol kitap okumalısın. Derslere hazırlıklı gelmeli ve dersi çok dikkatli dinlemelisin. Okuduklarını okuyup geçmemeli, anlamaya çalışmalısın. Ancak bu şekilde istenilen düzeye ulaşabilirsin.

Başarını devamını diliyorum. Çok verimli ve başarılı bir dönem geçirdin. Her anlamda örnek bir öğrenci oldun ve dinlenmeyi hak ettin.
Çok verimli ve başarılı bir dönem geçirdin. Her anlamda örnek bir öğrenci oldun ve dinlenmeyi hak ettin. Başarının artarak devam etmesini diliyorum.

Kapasitenin çok çok altında bir performans gösterdin. Çok daha iyisini yapabilirdin. Kitap okumaya çok önem vermeli, derslere hazırlıklı gelmeli ve dersleri çok dikkatli takip etmelisin.

Düzenli çalışan bir öğrencisin. Başarılı olmak için daha çok okumalı, öğretmeni iyi dinlemeli dersi derste öğrendikten sonra mutlaka evde pekiştirmelisn.

İlk iki sınıfa oranla çok iyi bir dönem geçirdin. Ancak özellikle öğretmeninin ede yapmanı istediği şeyleri ihmal ettin, önemsemdin ve yapmadın. Az kitap okudun. Sonuçta hala olman gereken yerde değilsin. İkinci dönem eksiklerini giderirsen çok daha iyi yerlere gelebilirsin.

Başarının devamın diliyorum. İkinci döneme hazırlık için tatilde bol bol okumanı ve dinlenmeni tavsiye ediyorum.

Başarını devamını diliyorum. Çok verimli ve başarılı bir dönem geçirdin. Her anlamda örnek bir öğrenci oldun ve dinlenmeyi hak ettin. Tatilde bira matematik çalışabilirsin.

Dersleri daha dikkatli dinlemeli ev etkinliklerini öğrenmek için yapmalısın. Tatilde bol bol okumaya devam etmeli özellikle matematikten problemler çözmelisin.
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları

Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları

5. Sınıf Matematik Özgün Matbaa Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 5. Sınıf Fen Bilimleri Semih Ofset Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Berkay Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Berkay Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 5. Sınıf ingilizce Evrensel iletişim Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 5. Sınıf Din Kültürü Netbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 5. Sınıf Kuranı Kerim Tutku Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 5. Sınıf Hz Muhammedin Hayatı Tekno Artı Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Matematik Sevgi Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Fen Bilimleri Fenbil Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 6. Sınıf ingilizce Evrensel iletişim Ders Kitabı Cevapları, 6. Sınıf ingilizce Evrensel iletişim Çalışma Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Evren Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Evren Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Din Kültürü Gizem Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Kuranı Kerim Başak Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 6. Sınıf Hz Muhammedin Hayatı Dörtel Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 6. Müzik Meb Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Matematik Ada Matbaa Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Türkçe Meram Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Türkçe Meram Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Fen Bilimleri Etkin Sonuç Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 7. Sınıf ingilizce Evrensel iletişim Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 7. Sınıf ingilizce Evrensel iletişim Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Ekoyay Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Ekoyay Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Din Kültürü Doku Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Hz Muhammedin Hayatı Tekno Artı Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 7. Sınıf Müzik Meb Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 8. Sınıf Matematik Sevgi Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 8. Sınıf Matematik Sevgi Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf Türkçe Dikey Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 8. Sınıf Türkçe Dikey Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf Fen Bilimleri Tutku Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf ingilizce Evrensel iletişim Çalışma Kitabı Cevapları, 8. Sınıf ingilizce Evrensel iletişim Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf inkılap Tarihi Tuna Matbaa Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları, 8. Sınıf inkılap Tarihi Tuna Matbaa Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf Din Kültürü Özgün Matbaa Yayınları Ders Kitabı Cevapları

8. SINIF DERS KİTABI CEVAPLARI

8. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf Türkçe Dikey yayınları Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf fen Bilimleri Tutku Yayınları Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf ingilizce Evrensel İletişim Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf inkılap Tarihi Tuna Matbaa Ders Kitabı Cevapları, 8. Sınıf Din Kültürü Özgün Matbaa Ders Kitabı Cevapları
Powered by Blogger.